Technoranek gra nawet w czasie Pandemii! Start 1 kwietnia

technoranek koronawirus

Wydaje się, że świat zatrzymał się na dobre. Tymczasem wiele inicjatyw, które kochamy, działa dalej! Podobnie jest z Technorankiem, który wysłał do nas następujące zaproszenie.

Technoranek z domu

Już jutro Technoranek zatoczy koło powracając do źródeł, czyli do mieszkań. Przed tancerzami jednak kolejne wzywanie: zatańczymy nie tylko rano, nie tylko do kawy, ale w dodatku każdy we własnym zakresie. Osobno ale razem.
Pierwszy Technoranek online wspierający ideę #zostańwdomu organizujemy dlatego, że teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy mieć ze sobą kontakt i czuć, że jesteśmy społecznością. Nie przerywajmy wspólnych tańców i wspólnych śniadań rano!

Zapraszamy Was do porannego tańca online z Technorankiem, podczas którego chcielibyśmy jak najbardziej połączyć się z Wami i stworzyć interakcję.

DJe będą grać ze swoich domowych atelier – te przestrzenie Was na pewno zaskoczą!
Technoranek bez serwowanych śniadań? No way! – Croque Madame zaoferowała się nas wesprzeć w tym temacie – szczegóły wkrótce.
Tańce i pogadańce – tak żebyśmy wszyscy mogli się widzieć i poczuć, chociaż trochę klimat imprezowy. Zachęcamy Was, więc do włączenia kamer i pokazania, ilu nas jest.

Data:
1 kwietnia 7-10 rano
 
Budzą:
7:00-8:00 Moli
8:00-9:00 Rayndu
9:00-10:00 MaL
-->