Tajemnicze zjawisko w stolicy. “Stranger Things” zawitało do Warszawy

źródło: Netflix

Stojaki stacji na warszawskim Powiślu pokrywa lepka maź, a zamiast dobrze znanych wszystkim miejskich rowerów Veturilo, stoją modele jednośladów z lat osiemdziesiątych – m.in. BMX i Wigry 3. Wszystko jest zaplątane w gęstą pajęczynę i oplecione konarami drzew.

Widok, który do złudzenia przypomina przedstawiony w serialu świat po Drugiej Stronie, to nie głupi żart czy powód do niepokoju, ale doskonała promocja drugiego sezonu serialu “Stranger Things”. Pojawi się na Netflixie już jutro (27 października).

źródło: Netflix

źródło: Netflix

Start drugiego sezonu popularnego serialu to nie jedyna dobra wiadomość od Netflixa. Streamingowy gigant zapowiedział właśnie pojawienie się w naszym kraju kart podarunkowych do swojego serwisu, które – jak zapowiadają – skończą raz na zawsze etap nietrafionych i sztampowych prezentów oraz rozczarowań i kurtuazyjnych podziękowań. 

Karty pojawią się dwie – o wartości odpowiednio 60 i 120 złotych i będzie nimi można opłacać własne członkostwo lub podarować w formie prezentu. Dostępne będą m.in. w 1-minute, Auchan, In-Medio, Relay, a także w sklepach z elektroniką, takich jak Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve czy Saturn. 

źródło: Netflix

450 komentarzy

Dodaj komentarz

-->