Taco Hemingway i Quebonafide wydają wspólny album. Posłuchaj pierwszego singla TACONAFIDE

źródło: YouTube/Piotr Pytel

Quebonafide, który kilka miesięcy temu rzucił na Facebooku krótkie “Znikam, hasta la vista”, a chwilę wcześniej udzielił nam wywiadu (przeczytacie go TU), gdzie wyznał, że “chce totalnie się rozpłynąć i wrócić dopiero w momencie, kiedy płyta będzie gotowa”, nie kłamał. Nie było go ładne kilka miesięcy, a teraz wraca z nowym materiałem. Raperowi, który zaledwie kilka dni temu wyróżniony został przez nas Mistrzem Aktivista, towarzyszy nie byle kto, bo sam Taco Hemingway

Tego, że coś się kroi fani mogli spodziewać się już kilka dni temu. Wtedy to Quebo przerwał wielomiesięczne internetowe milczenie, publikując na swoim Instagramie tajemniczą grafikę, na którą Taco odpowiedział kilkanaście godzin później. Jako, że w Internecie odpowiedzi nie szuka się długo, wkrótce wszyscy już wiedzieli, że panowie grają w chińską grę Go, a dziwny układ kółek i kresek, to po prostu mała plansza do gry przedstawiającą otwarcie rozgrywki.

Oczekiwanie trwało kilka dni, podsycane “sensacyjnymi” artykułami i youtube’owymi teoriami spisku. Teraz już wiadomo. Panowie zdecydowali się na “kolaboracyjne wydawnictwo”, projekt nazwali “TACONAFIDE” i właśnie ukazał się pierwszy singiel “Art-B”. Zapowiada on cały album “SOMA 0,5 mg”.

Płytę, która ukaże się 13 kwietnia, można już zamawiać na stronie http://taconafide.pl. Jak można tam przeczytać, limitowany nakład ma być wzbogacony o dodatkowe CD z remiksami oryginalnych utworów, zwrotkami zaproszonych gości oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie”. 

1 160 komentarzy

Dodaj komentarz

-->