„Szarlatan” w reżyserii Agnieszki Holland już na VoD!

szarlatan agnieszzka holland

„Szarlatan”, najnowszy film Agnieszki Holland, jednej z najwybitniejszych autorek światowego kina, jest już dostępny na VoD. Pokazywany na zeszłorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, „Szarlatan” to nieszablonowa opowieść o człowieku, który zapragnął okiełznać naturę. Film można obejrzeć już w serwisach Cineman.pl, vod.pl, E-Kino Pod Baranami, MOJEeKINO.PL, Orange, UPC, Vectra i Multimedia, a od piątku także na Player.pl, PREMIERY CANAL+ i PREMIERY VOD+.

„Szarlatan” VOD

Dla czeskiego uzdrowiciela Jana Mikoláška jedynym remedium na ludzkie choroby i cierpienie jest przyroda. Jej potężne moce zdolne są ozdrowić nie tylko ciało, ale i duszę. Alchemiczna niemal wiedza o właściwościach ziół, jaką posiadł Mikolášek, i jego zdumiewający dar przenikania do ludzkiego wnętrza sprawiają, że do jego kliniki ciągną tysiące potrzebujących. Ale ten dar ma także swoją ciemną stronę.

Oparta na faktach, fascynująca historia „Szarlatana” skupia się na odwiecznym ludzkim pragnieniu, by żyć w zgodzie z naturą – tą wokół nas, ale także naszą własną.

Aktivist patronował polskiej premierze tego doskonałego filmu.

-->