SMOLIK // KEV FOX NIE ZWALNIAJĄ – DO SIECI TRAFIŁ KOLEJNY KLIP

Od 28 września w serwisach streamingowych można słuchać długo oczekiwanej EP-ki duetu SMOLIK // KEV FOX zatytułowanej „Queen of Hearts”. Do sieci trafił drugi klip promujący ten materiał. Obraz powstał przy współpracy z miastem Bydgoszcz i zapowiada film fabularny pt. „Wir” w reżyserii duetu ANDIAMO.

Zobacz teledysk:

 

Michał Więckowski, współreżyser, tak mówi o klipie:

Teledysk do najnowszej EP-ki Smolika i Keva Foxa to część większego projektu filmowego, który mamy przyjemność robić razem z Kayaxem. Historia, którą można w syntetycznej formie zobaczyć w klipie, będzie miała swoje rozwinięcie w formie 30 minutowego filmu fabularnego „Wir”, który ujrzy światło dzienne w 2019 roku.

„Wir” to opowieść o trudnej braterskiej miłości, odwiecznej rywalizacji i bezwarunkowym oddaniu. W filmie poznajemy historię Wiktora i Konstantyna, dwóch braci z Ukrainy. Wiktor to młodszy brat, który ucieka do Polski i urywa kontakt z Konstantynem. Od kilku lat pracuje jako ratownik w bydgoskim oddziale WOPR. Pewnego dnia, niezapowiedziany przyjeżdża do niego Konstantyn wraz z 5-letnim synem. Powodem wizyty, jest chęć pojednania z młodszym bratem. Powracające wspomnienia ostatnich wspólnych wakacji na Ukrainie odsłaniają prawdę o ich relacji i rzucają nowe światło na postawę Wiktora.

Technika wyjścia z wiru wodnego na rzece polega na zanurkowaniu do samego dna. Jest to sprzeczne z naszym naturalnym odruchem obronnym, ale nie ma innej drogi. W życiu również trafiamy na zdarzenia, z którymi należy się zmierzyć, aby się od nich naprawdę uwolnić.

SMOLIK i KEV FOX

Mini album „Queen of Hearts” jest dostępny w globalnych serwisach streamingowych. Za jego dystrybucję na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii odpowiada niemiecka wytwórnia POPUP RECORDS, mająca swoją siedzibę w Hamburgu.

Artyści wraz z premierą EP-ki zapowiadają trasę „The Queen of Hearts EP Tour”. Szczegóły dotyczące koncertów znajdują się TUTAJ.

15.11 Gdańsk
16.11 Koszalin
17.11 Szczecin
23.11 Wrocław
24.11 Poznań
1.12 Warszawa
8.12 Kraków
9.12 Katowice

Podczas koncertów fani będą mogli zakupić CD i winyle z limitowanego nakładu „Queen of Hearts”. Mini album „Queen of Hearts” dostępny na platformach streamingowych i w sprzedaży cyfrowej.

Smolik i Kev Fox - Queen of hearts

Dodaj komentarz

-->