SKIP I AWGS ZAPOWIADAJĄ “MIĘTHA 36,6 LIVE EXPERIENCE”

MIĘTHA 36,6 LIVE EXPERIENCE

Na kanały YouTube Asfalt Records i Mięthaverse trafiła barwna wideo zapowiedź koncertu “Miętha 36,6 Live Experience”, w którym Skip i AWGS oficjalnie zapowiadają wyjątkowe aranżacje znanych utworów jak i premierowe wykonania wyczekiwanych kompozycji z najnowszego, nadchodzącego albumu “36,6”.

“MIĘTHA 36,6 LIVE EXPERIENCE”

To bezprecedensowe, muzyczne doświadczenie LIVE z przewodnim udziałem warszawskiego duetu oraz zaproszonych na tę okazję gości w składzie: Miłosz Oleniecki (klawisze), Daniel Wiśniewski (bas), Aleksander Sucharski (gitara) oraz Sara Jaroszyk (chórki). A że przyjacielska, twórcza atmosfera od zawsze sprzyjała artystycznym eksperymentom i odkryciom, zaskoczeń, niespodzianek i gości specjalnych tego wieczoru z pewnością nie zabraknie. Wszystko to w czwartek 29 października, we wnętrzach jazzowego klubu Jassmine, zlokalizowanego w podziemiach elitarnego już Hotelu Nobu, dosłownie dwa piętra poniżej skrzyżowania Koszykowej z Wilczą.

Przypominamy, że w puli sprzedaży dostępnych jest łącznie 110 biletów, a właściwe już znacznie mniej. Goście koncertu mogą odebrać płytę (CD lub winyl) przedpremierowo, podczas wydarzenia. Do każdej z wejściówek nabytych za pośrednictwem strony asfaltshop.pl dołączony będzie według wyboru: limitowany i pamiątkowy T-shirt, podpisany przez Skipa i AWGS, przedpremierowy egzemplarz albumu “36,6” na winylu lub CD lub po prostu cały pakiet.

Wideo zapowiedź wyprodukowana została przez Wykadrowani Studio.

-->