SCHAFTER WYSTARTOWAŁ Z PRZEDSPRZEDAŻĄ FIZYCZNEJ EDYCJI MINIALBUMU „HORS D’OEUVRE“

schafter

Ruszyła przedsprzedaż fizycznej edycji „hors d’oeuvre“ EP. Debiutancki materiał wydany przez schaftera własnym sumptem pojawił się na półkach Asfalt Shopu, który odpowiada za dystrybucję nośników.

Minialbum składający się z 8 utworów, w tym „good will hunting“, został zremasterowany przez Eproma z dbałością o utrzymanie stylu, charakterystycznego dla młodego rapera ze Śląska. Za wyjątkową oprawę graficzną odpowiada Simo. Wysyłka płytwystartuje pod koniec lutego. Nakład EPki jest ściśle limitowany.

schafter nie ukrywa fascynacji popkulturą lat 80/90, co istotnie uwydatnia się w atmosferze jego utworów. Artysta z pietyzmem podchodzi do łączenia ze sobą treści audio oraz wideo, co stanowi o spójności narracji obu form. schafter stawia na niezależność, która mimo dłuższej drogi i nakładów pracy przynosi korzyści mierzone wyższą miarą.

Minialbum „hors d’oeuvre“ jest zbiorem najlepszych utworów wydanych dotychczas przez młodego artystę, dodatkowo wzbogacony o bonus track. Co najważniejsze „hors d’oeuvre“ to dopiero początek muzycznych planów, którymi w tym roku schafter zamierza do nas dotrzeć.

schafter

schafter „hors d’oeuvre“, tracklista:

1. blow off
2. tom & jerry
3. cameltoe feat. vkie
4. candy.doll
5. good will hunting
6. miami 1999
7. blur
8. pub

Chcecie posłuchać albumu online? Zróbcie to TUTAJ
Chcecie zamówić EPkę? Zróbce to TUTAJ

schafter w mediach FB | IG

-->