Josin zagra w Warszawie w klubie Jasna 1

Josin

Znana w Polsce m.in. z supportowania Sóley w 2017, zjawiskowa Josin już wkrótce pojawi się u nas po raz kolejny – tym razem, by promować swój debiutancki album „In The Blank Space”. Płyta ukaże się 25 stycznia 2019.

Ta młoda wokalistka i producentka koreańsko-niemieckiego pochodzenia przebojem wdarła się na scenę w 2018 roku. Sama produkuje swoje utwory, napisała i zaaranżowała także partie smyczków na swoim albumie. Jej charakterystyczny głos jest często porównywany do samego Thoma Yorke’a, a singlowy „Company” został zremiksowany przez doskonale w Polsce znany duet Ólafura Arnaldsa i Janusa Rasmussena, czyli Kiasmos.

A wszystko mogło wyglądać inaczej, gdyż młoda Arabella Rauch, bo tak naprawdę nazywa się Josin, miała zostać… lekarką. Wywodząca się z muzycznej rodziny dziewczyna od dziecka chciała studiować medycynę. Ale kiedy na pierwszym roku studiów zrozumiała, że musi wybierać, nie wahała się długo. Między innymi dzięki tej decyzji będziemy mogli podziwiać talent Josin 21 lutego w klubie Jasna 1 w Warszawie.

 

Miejsce: Jasna 1
Data: 21.02.2019
Start: 20:00
Bilety: 35 zł, do kupienia TUTAJ
Więcej informacji znajdziecie TUTAJ 

Josin FB | IG | YT | Spotify | Soundcloud

-->