Prześwitujące kreacje – najbardziej pożądany trend na MET Gala 2021

MET Gala nazywana również jako „Super Bowl świata mody” jak zawsze odbyła się w Metropolitan Museum of Art. Na to wydarzenie czekała cała branża. Ze względów pandemicznych, w tym roku impreza została przeniesiona nieco później. Czerwony dywan znów zamienił się w pokaz mody. A kreację w stylu „naked dress” były hitem na MET Gala 2021.

Anja Rubik, Kendall Jenner i Zoe Kravitz to o ich kreacjach mówią dziś wszyscy. Wpisali się w tegoroczny trend prześwitujących sukienek i podbili MET Galę.

Anja Rubik na Met Gala 2021

Podczas gali Anja Rubik zaprezentowała się w sukni Saint Laurent. Modelka wyglądała imponująco, a prześwitująca bielizna dodała charakteru i pikanterii stylizacji.

Zoe Kravitz na Met Gala 2021

Idąc śladem Polskiej modelki, Zoe Kravitz również postawiła na suknię Saint Laurent. Gwiazda nie boi się odważnych stylizacji i chętnie eksperymentuję z modą. W tej sukienne odsłoniła bardzo dużo. W tym przypadku więcej znaczy WIĘCEJ!

Kendall Jenner na Met Gala 2021

 

Wyeksponowana bielizna, w prześwitujących kreacjach nikogo już nie szokuje. Mało tego jest najbardziej pożądanym trendem tego sezonu. W przeciwieństwie do swojej siostry Kendall wystąpiła w sukni Givenchy, która inspirowana była Audrey Hepburn, a dokładnie rolą aktorki w filmie „My Fair Lady” z 1964 roku.

 

Zdjęcia: Vogue US

-->