Najbardziej pożądane dodatki na sezon jesień-zima 2021-2022

Pokazy na jesień-zimę 2021/2022 udowadniają, że nonszalancka wygoda jest najważniejsza. Praktyczność i użyteczność chodzą parami. Nie brakuje jednak odrobiny fantazji. Przedstawiamy najbardziej pożądane dodatki podpatrzone u największych projektantów.

Przytulne rękodzieła

Rękodzieła w stylu domowym tak jak szydełkowały, nasze babcie zdominują jesienną garderobę. Idealna okazja, aby pobawić się konwencją. Zdeformowane sylwetki w zabudowanych sukienkach na biodrach z wyściółką. A także elementy, które zwykle znajdują się pod powierzchnią, tym razem stanowić będą charakterystyczne detale ubrań. Trend ten wyznaczył Daniel Lee – dyrektor kreatywny marki Bottega Veneta.

Pluszowe torebki

Najnowsza kolekcja Jacquemusa, o której pisaliśmy, zainspirowała nas do górskich wycieczek. Simon Porte kultowe już miniaturowe torebki wzbogacił o kolejną gamę kolorystyczną. Postawił również na duże torby, do których będziemy mogli zapakować niezbędne przedmioty podczas pieszych wycieczek. Pluszowe detale na akcesoriach sprawiają, że chcemy się do nich przytulać.

Wygodna elegancja

Czy można ubrać się wygodnie i jednocześnie wyglądać elegancko? Można. Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2021 domu mody Balenciaga tylko nas w tym utwierdza. Do eleganckich marynarek, można dobierać chwytliwe dodatki. Jest w czym wybierać: Finger shoes, masywne sneakersy, trapery, czapki z daszkiem, a także futurystyczne okulary.

Oszrońcie się

W nadchodzącym sezonie im więcej biżuterii założycie tym lepiej. Złote naszyjniki, perły czy brożki – to wszystko warto łączyć ze sobą najlepiej w stylu Chanel. Podkręcajcie stylizacje oryginalnymi dodatkami. Vintage biżuteria jest cały czas modna tak jak unisex. Dzięki temu śmiało, można wymieniać się dodatkami z bliskimi Wam osobami.

Glamping style

Ostatnimi czasy wszyscy pokochaliśmy odpoczynek w stylu glampingowym. Moda kempingowa znalazła swoje ujście na wybiegach u czołowych projektantów. Stawiamy więc na masywne buty, najlepiej trapery i kalosze. Nosimy je także w mieście, ale dla przełamania możemy połączyć je z ozdobną biżuterią, czy elegancką w rozmiarze oversize marynarką.

 

Zdjęcia: Vogue US

 

-->