Przedświąteczne targi w Pałacu Kultury. Mustache Yard Sale powraca po raz 26!

Już 16 i 17 grudnia przestrzenie Pałacu Kultury i Nauki zostaną wypełnione tysiącami projektów od blisko 400 projektantów z całej Polski. To kolejny z cyklu wydarzeń, gdzie moda przenika się z muzyką, jedzeniem i designem. To już 9 rok działalności Mustache na polskiej scenie, który przez ten czas umacniał swoją pozycję lidera targów mody niezależnej.

Na targach oprócz mody i wzornictwa nie zabraknie również kilkunastu konceptów gastronomicznych prezentujących najciekawsze smaki z całego świata. A wszystko to w rytm muzyki serwowanej przez najlepszych stołecznych djów.

Tradycyjnie już koncepcja targów, gromadzących w grudniu przeszło 30 tysięcy osób, zakłada podział przestrzeni na dedykowane strefy: Fashion, Concept i Kids, uzupełnione o wyjątkową strefę gastronomiczną. W strefie Kids na rodziców czekają najlepsi projektanci mody dziecięcej.
Dzieci natomiast mogą oddać się opiece profesjonalnych animatorów.

Swój udział w targach potwierdziły już takie marki, jak Turbokolor, The Odder Side, Local Heroes, Alkopoligamia, Happy Socks i setki innych. Oprócz tego znaleźć będzie można stanowisko z giełdą płyt winylowych, modowe kino i-D oraz męską strefę prowadzoną przez barberów. 

Z pełną listą wystawców można zapoznać się TU

Pierwszy dzień targów zostanie zwieńczony afterparty organizowanym w klubie NIEBO.

Czas: 16-17 grudnia 2017 // 12:00-19:00
Miejsce: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (wejście od pl. Defilad)
Wstęp: darmowy

7 komentarzy

Dodaj komentarz

-->