PRO8L3M powraca z nowym wydawnictwem – premiera singla „2#17”

1 czerwca 2017, równo rok po premierze głośnego debiutanckiego albumu, duet PRO8L3M powraca z nowym materiałem. Już dziś przedstawiamy pierwszy utwór: „2#17” Premiera „Hack3d By GH05T 2.0 EP” już 14 czerwca. Preorder trwa!

Dokładnie roku temu, 1 czerwca światło dzienne ujrzał debiutancki album duetu PRO8L3M. Od tego czasu Oskar i Steez zagrali kilkadziesiąt koncertów i pokonali wiele tysięcy kilometrów. Dziś, rok później powracają z nowym materiałem. Na wydawnictwie „Hack3d By GH05T 2.0 EP” zagości pięć utworów. Internetowa premiera EP już za tydzień, 7 czerwca. Siedem dni później, 14 czerwca dostępny będzie fizyczny egzemplarz wydawnictwa na CD.

Czego należy spodziewać się po nowym materiale? Oskar ponownie zderza się lirycznie z dziwactwami, niebezpieczeństwami coraz trudniejszej w interpretacji rzeczywistości. W warstwie brzmieniowej Steez serwuje mocne, futurystyczne brzmienia z dozą samplingowego eklektyzmu. Utwór „2#17” to bardzo realistyczna podróż przez na co dzień lekceważone zagrożenia cyberprzestrzeni. Za sprawą technologii przestępczość całkowicie zmieniła swój charakter. Każdy może stracić wszystko w kilka sekund. Wszystko da się shakować. Rap Oskara zmusza do refleksji nad iluzją, która za sprawą naszych własnych działań i życia w feedach społecznościowych zakłada na nas niebezpieczną pułapkę inwigilacji. To czy się jej poddamy, zależy od podatności na nakręcaną internetowo spiralę.

Nowe utwory będzie można usłyszeć podczas startującej dzisiaj letniej trasy koncertowej. Zespół zagra od czerwca do września ponad 20 koncertów i będą to jedyne tegoroczne występy na żywo.

Utwór „2#17” dostępny jest do odsłuchu: http://bit.ly/2sgWvZk

Preorder Hack3d By GH05T 2.0 EP dostępny: tutaj
Trasa koncertowa/daty- tutaj

Dodaj komentarz

-->