Premiera oryginalnej produkcji „Kruk. Słuchowisko”

„KRUK” powraca w formie słuchowiska na Storytel. W rolach głównych Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Arkadiusz Jakubik i Grzegorz Damięcki.

Komisarz Adam Kruk to bardzo oryginalna postać do zagrania, z jednej strony policjant z zasadami, ale postępujący bardzo niesztampowo. Mający do tego duży defekt fizyczny, a co za tym idzie też psychiczny, do tego dochodzi uzależnienie od leków. Adam nie ma łatwego życia, ale to czyni go wyjątkowym i zdolnym do myślenia w sposób, który prowadzi go do rozwiązywania trudnych i poplątanych zagadek – mówi o swojej postaci Michał Żurawski.

 

Akcja produkcji Storytel rozgrywa się tuż przed wydarzeniami z drugiego sezonu, ale stanowi samodzielną fabułę. Nową sprawę Kruka, zainicjowaną przez wydarzenie, w którym udział brała jego ciężarna żona, Anna. Pomoc przypadkowo spotkanej na drodze rannej dziewczynie pomoże odkryć tajemnice skrywane przez lokalną społeczność, a przed Krukiem postawi przeciwnika, który zdolność manipulowania innymi udoskonalił do perfekcji.

„Kruk. Słuchowisko” to pozycja dla tych, którzy kochają mroczne, pełne emocji kryminały. Mistyczna atmosfera i pełne tajemnicy kresy Polski, gdzie umiejscowiona jest fabuła wciągnie Was w opowiadaną historię.

„Kruk. Słuchowisko” już dostępny na Storytel:
https://www.storytel.com/pl/pl/books/2494613-Kruk-Sluchowisko

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->