Pieskie życie na Instagramie

Pieski mają fajnie. Nie muszą udzielać wywiadów, żeby być popularne. Nie muszą się stroić, żeby robić furorę. Nawet nie muszą umieć obsługiwać internetu, żeby stać się ich królami. Wystarczy dobry właściciel. Albo inaczej. Zakręcony na ich punkcie. Psie profile na facebooku to już normalka. Od pewnego czasu wypada założyć psu konto na instagramie. W końcu każdy dzień z pupilkiem jest inny..

Buldożki, jamniczki, posokowce i kundelki. #Pies nie musi być rasowy, żeby szaleć w internecie. Wystarczy, że ma to coś. Tak jak chociażby #Tuna, który jest absolutnym królem. Szkaradny, z wystającymi zębami i lekkim zezem podbija każde serce. Tym bardziej jeśli występuje w swojej pelerynce albo papierowej czapce na głowie. Zobaczcie sami. Czy on nie jest słodki? Nie dziwne, że codziennie ma nowe zdjęcie..

tuna
Tunę może tylko pobić słodki buldożek Jermiego. Tu instagramowa koncepcja jest trochę inna. Więcej przebieranek i słodyczy, mniej zapisu pieskiego życia. Trochę to szalone, ale i tak przeglądać można w nieskończoność. No bo zobacz tylko, jaką on robi minkę, a jakie ma oczka. Ojej..

buldozek

Kolejnymi moimi ulubieńcami jest niedobrana parka – #Harlow i #Sage. Piękny wyżeł i trochę mniej piękny jamniczek. Fajne mają życie razem i trzeba im przyznać, że skubani są bardzo fotogeniczni. #Harlow szczególnie dobrze wygląda w okularach. Podglądając ich zdjęcia czasem się zastanawiam, czy tym pieskom już nie pomieszało się zupełnie w głowie i nie myślą, że są ludźmi. No bo jak wytłumaczyć inaczej wspólne spanie na łyżeczkę czy siadanie na krzesłach przy stole..

har

Równie wzruszający jest #kapitan, który prowadzi bardzo aktywne psie życie. Zakupy, sprzątanie, czytanie po nocach. Nie jest łatwo być pieskiem nadpobudliwych właścicieli. Ciągłe pozowanie, przymilanie się i robienie min. Mam nadzieję, że go dobrze wynagradzają za wszystko..

pies

No nic. Instagramowe pieski potrafią naprawdę wciągnąć. W sumie po obejrzeniu tych profili sama nabrałam ochoty na psa. Takie są kochane i pomocne. Spójrzcie sami. Nic tylko tulić..

szuszu

Dodaj komentarz

-->