Zobaczcie jak wyglądały koncerty Green Day 25 lat temu i przeczytajcie historię o tym jak Billie Joe złamał serce 13-latka

Są takie momenty w życiu człowieka gdy uzmysławia sobie coś niewiarygodnego. Wyobrażcie sobie chodzić do jednej szkoły z takimi ludźmi jak Billie Joe, Thom Yorke czy Zach De La Rocha. Nie musicie lubić ich muzyki, aby uznać, za całkiem wyjątkowe móc powiedzieć „Hej. Słyszałem „Killing In The Name” jako jeden z pierwszych ludzi na świecie”.

Na szczęście jest internet i możemy zobaczyć drogę ku sławie wielu zespołów w tym Green Day, którzy niemalże dokładnie 25 lat temu wystąpili w swoim liceum grają piosenki z ich pierwszej płyty.

Przy okazji na reddicie jeden z użytkowników napisał fantastyczną historię o zespole

Widziałem tych gości w skate parku w 1990 roku. Miałem 13 lat i jeździłem na moim bmxie na różne punkowe koncerty. Widziałem dużo świetnych zespołów za jakieś 3 dolary. Green Day byli wśród nich. Po koncert wszyscy w sumie po prostu stali w parku i gadali, perkusista poprosił mnie, aby móc przejechać się na moim rowerze. Po chwili wywalił się na half pipie i mi go oddał.

Zespół miał pojechać do sklepu po piwo i Bill spytał czy chcę coś ze sklepu. Dałem im 5 dolarów i poprosił o dwa lity coli i pudding Wojownicych Żółwi Ninja. Wsiedli do swojego samochodu i nigdy nie wrócili.

Pieprzyć Green Day i pieprzyć Bille Joeg. Typ jest winien 13-letni fanowi punka 5 dolarów

Dodaj komentarz

-->