Ostatni zlot food trucków w sezonie

Finał sezounu food trucków

Zakończenie Sezonu to ostatnia okazja, by przed nadejściem zimy spróbować dań serwowanych przez food trucki z całego kraju. Szykuje się niezwykła uczta na świeżym powietrzu, która z pewnością przyciągnie tłumy głodnych warszawiaków. I choć pożegnania z reguły są smutne, to Żarcie Na Kółkach zapewnia, że ostatni zlot w sezonie będzie wyłącznie pyszny i radosny! Zatem do zobaczenia w Centrum Praskim Koneser już 20 i 21.10. Wstęp wolny.

To był kolejny udany rok dla food trucków w naszym kraju. Rynek mobilnych restauracji wciąż się rozwija, gromadząc coraz więcej wozów i przyciągając coraz więcej fanów na wydarzenia z ich udziałem. Punktem kulminacyjnym sezonu był jak zawsze Festiwal Food Trucków pod PGE Narodowym. W tym roku skupił blisko 100 gastrowozów i imponujące tłumy gotowe na street food w najlepszym wydaniu. To jednak wcale nie oznacza, że Zakończenie Sezonu będzie gorsze! Żarcie Na Kółkach gwarantuje potrawy na najwyższym poziomie.

Żarcie na kółkach

Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Do udziału zaproszono food trucki serwujące klasyki ulicznego jedzenia, a także wozy, które specjalizują się w kanapkach z szarpanym mięsem, pastrami, stekach philly cheese, pierożkach na parze, meksykańskim burrito czy japńskim udonie. Ponadto pojawią się także inne dania wegetaiańskie, wegańskie oraz desery.

Organizatorzy zainspirowani sukcesem corocznych Mistrzostw Burgerowych, postanowili zorganizować nowy plebiscyt kulinarny. Podczas wydarzenia wręczą nagrodę dla najlepszego dania serwowanego w sezonie – PYCHĘ 2018. Czy będzie to znakomita kanapka, azjatycki street food, a może polski podpłomyk? Kto zdobędzie tę ważną, bo wręczoną po raz pierwszy, nagrodę? Jury złożone z kulinarnych dziennikarzy, bloggerów i influencerów, a także przybyli mieszkańcy miasta, będą oddawać głos na swoje ulubione danie.

Żarcie na kółkach

Zapowiada się weekend pełen kulinarnych wrażeń. „Cieszymy się także z powodu nowego miejsca, w którym zorganizujemy Zakończenie Sezonu. Centrum Praskie Koneser to nowo otwarta, wyjątkowo piękna i klimatyczna przestrzeń, która z pewnością przypadnie do gustu odwiedzającym. Jestem pewna, że nie zabraknie nie tylko pysznych potraw, ale i pysznych widoków podczas nadchodzącego wydarzenia.” – zapewnia Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Fanpage projektu –> link
Wydarzenie –> link

Dodaj komentarz

-->