Ostatni dzwonek! Wystawa modowa w Złotych Tarasach dobiega końca

źr. wyrwanezkontekstu

Kawa z przyjaciółką, wypad do kina, zakupowe szaleństwo, poszukiwanie inspiracji… Co jeszcze można zrobić w centrum handlowym? Wybrać się na wystawę. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć nietuzinkowych, oryginalnych ilustracji modowych – pędźcie do Złotych Tarasów na wystawę „Across Europe with best fashion illustration”. Trwa już tylko do 25 czerwca!

Wystawa poświęcona modzie prezentuje 55 dzieł 35 najlepszych ilustratorów, pochodzących z całego świata. W ciekawie zaaranżowanej przestrzeni na piętrze centrum znajduje się kilkadziesiąt sztalug. Obok autorów ze Szwecji, Niemiec, Chin, Japonii czy Kanady, znalazły się także artystki z Polski: Joanna Gniady, Karolina Pawelczyk, Anna Halarewicz i Katarzyna Smoczyńska. Prace wykonane są różnymi technikami: od akwareli, przez delikatne pastele, aż po grafikę komputerową. Czy warto ją zobaczyć? Pewnie! Wystawa jest dobrą alternatywą dla tych, którzy chcą w przystępny i łatwy sposób zapoznać się z modowymi klasykami. Nie musicie ustawiać się w kolejkach, płacić za bilety. Zatrzymujecie się po prostu tam, gdzie znajdziecie interesujący was obraz.

To dobra okazja, by zapoznać się z drugą stroną mody. Wystawa łącząca popkulturę ze sztuką wyższą przyciągnęła do tej pory sporo zainteresowanych. Zdjęcia ilustracji cieszą się dużym powodzeniem na waszych instagramowych kontach. Zobaczcie sami!

#Złotetarasy # weekend #lunch

Post udostępniony przez Barbara Żelazna (@basia.zelazna)

@bestfashionillustration in Warsaw ? @zlote_tarasy #warszawa #fashionillustration #bestfashionillustration #exhibition

Post udostępniony przez II EDITION modeart.eu (@bestfashionillustration)

#Złotetarasy # weekend #lunch

Post udostępniony przez Barbara Żelazna (@basia.zelazna)

Wystawa trwa jeszcze do 25 czerwca, więc jeśli jeszcze nie mieliście szansy jej obejrzeć – nadrabiajcie zaległości!

Dodaj komentarz

-->