Nowy singiel Tymka “Polska Ballada” opowiada o….Tokio!

tymek

Tymek wciągnął słuchaczy w grę pełną zagadek przy okazji premiery swojego najnowszego singla “Polska Ballada”. Tajemnicza akcja promocyjna łączy Warszawę i Tokio.

“Polska Ballada” Tymek

Wszystko zaczęło się od opublikowania przez artystę enigmatycznego napisu po japońsku na jego kanałach społecznościowych. Fani szybko rozszyfrowali tekst, który po polsku oznaczał “Polską Balladę”, czyli tytuł nadchodzącego singla.

Kolejną podpowiedzią były dwie grafiki ze współrzędnymi geograficznymi – jedną ze wskazanych lokacji było centrum Warszawy – to właśnie tu, na specjalnym billboardzie odbyła się dziś premiera teledysku do “Polskiej Ballady”. Drugim miejscem, w które odesłał nas Tymek jest najbardziej znane skrzyżowanie na świecie – Shibuya Crossing w Tokio. Co czeka nas w japońskiej stolicy? Tego dowiemy się już wkrótce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @tymekjestemok

Wraz z premierą “Polskiej Ballady” ruszyła strona jestemtymek.pl, która sugeruje, że w teledysku i utworze poukrywane są kolejne wskazówki dotyczące singla.
Wyjątkowy teledysk utrzymany w klimacie cyberpunkowych produkcji anime z lat 90’ to dzieło zdolnego grafika Ribowskiego, dla którego jest to debiut klipowy.

-->