NBC znów spróbuje przygotować amerykańską wersję „The IT Crowd”

Zanim Joel McHale otrzymał główną rolę w moich ulubionym serialu „Community” chłopak próbował znaleźć serial, w którym mógłby się zahaczyć. Jak to w życiu aktora – Joel kręcił pilota za pilotem z nadzieją, że w końcu, któryś zostanie doceniony przez szefów jednej ze stacji telewizyjnych.

Jednym z tych pilotów była amerykańska wersja jednego z najlepszych brytyjskich komedii „The IT Crowd”. Opróćz McHalea na planie mogliśmy zobaczyć Richarda Ayoade, który zgodził się odtworzyć swoją rolę z oryginalnej serii. Próba przeniesienia brytyjskiego humoru do Stanów skończył się żenująco i projekt został porzucony.

Jak się okazuje jednak nie wszyscy postawili na nim krzyżyk. Twórca „Scrubs” i „Cougar Town” Bill Lawrence przekonał NBC, aby pozwolono mu spróbować zrobić z „The IT Crowd” drugie „The Office”. Oprócz niego za serial mają odpowiadać ludzie związany z „Community” – Neil Goldman i Garret Donovan,a produkować projekt ma Warner Bros.

Pozytywem tego niusa jest fakt, że mam zerowe oczekiwania w stosunku do tego projektu. Zakładam, że się nie uda, więc nawet jeśli „The IT Crowd” będzie serialem słabym to i tak przerośnie moje oczekiwania.

Z drugiej strony jestem chyba jednym z niewielu ludzi, którzy nadal doceniają „Cougar Town”, więc może Bill Lawrence znów użyje swojej magii…

Dodaj komentarz

-->