Morrissey na nowym singlu przestrzega przed oglądaniem wiadomości

źródło: Wikimedia

Kiedy kilka dni temu Morrissey założył Twittera i opublikował pierwszy wpis „Spent the Day in Bed” (tłum. spędzić dzień w łóżku) , wszyscy brali to za szczere prywatne wyznanie byłego lidera The Smiths. Okazuje się jednak, że był to tytuł pierwszego singla z nadchodzącego albumu „Low in High School”, którego już można posłuchać w sieci.

W refrenie piosenki Moz przestrzega przed telewizją, podającą non stop informacje ze świata. Śpiewa: „Przestańcie oglądać wiadomości/Tam kombinują tylko jak was przestraszyć/Sprawić, abyście poczuli się mali i samotni”. 

Również na Twitterze Morrissey opublikował także lakoniczną informację, dotyczącą nadchodzącej amerykańskiej trasy koncertowej. Na razie znane są tylko miasta – m.in. Nowy Jork, Waszyngton, Chicago, San Francisco i Seattle. 

11. solowa płyta brytyjskiego wokalisty „Low in High School” ukaże się 17 listopada. Album powstawał w studiach we Francji i Rzymie, a utwory wyprodukował Joe Chiccarelli, znany ze współpracy z takimi artystami, jak Frank Zappa, The Strokes, Beck i The White Stripes.

Dodaj komentarz

-->