Mielzky z premierą albumu “Do Wesela Się Zagoi”

mielzky
fot: szerszeń

W dniu premiery “Do Wesela Się Zagoi” najnowszy album Mielzky’ego trafił w całości na YouTube i do serwisów streamingowych. Z okazji wydania nowej płyty wytwórnia 2020 udostępniła też na swoim kanale klip-niespodziankę do utworu “Przewiew”, zrealizowany przez Szerszenia.

“Do Wesela Się Zagoi” Mielzky

Mocno refleksyjny “Przewiew” to piąty singiel promujący dzisiejszą premierę, a zarazem utwór otwierający nową płytę Mielzky’ego. Album “Do Wesela Się Zagoi” – wyprodukowana w całości przez duet The Returners – ukazał się w piątek 26 marca nakładem 2020 label.

Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powrócił z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych mogliśmy się dowiedzieć, że jest to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little’a. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego.

Płytę można wciąż zamówić na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.

-->