Marta Dymek i Klub Komediowy razem na scenie!

marta dymek klub komediowy

Wszystkich miłośników kuchni polskiej oraz roślinnej, tych którzy gotują więcej lub mniej (a może chcieliby zdrowiej!) zapraszamy na spektakl online inspirowany najnowszą książką autorstwa Marty Dymek Jadłonomia – “Jadłonomia po polsku”

Jadłonomia w Klubie Komediowym

Koniec z płaczem nad listami nieznanych składników. Marta Dymek pokazuje, że kuchnia roślinna może być prosta jak barszcz i równie smaczna co ruskie pierogi, a w starych książkach kucharskich można wyszperać niesamowite przepisy, techniki i porady – należy je po prostu pomysłowo “doprawić”.
Tworząc swoje przepisy, Marta Dymek przekopała się przez stosy starych książek kucharskich dostępnych w domenie publicznej. W trakcie spektaklu opowie o procesie przyrządzania nowych przepisów i kulisach swoich poszukiwań, a Klub Komediowy zmieni jej historie w improwizowane na żywo, sceniczne haute cuisine (tudzież hell’s kitchen… wszystko zależy od proporcji absurdu, ciętej riposty i wyobraźni grających).

Transmisję spektaklu zobaczycie na żywo 25 czerwca o 21.00:
– tutaj, czyli w wydarzeniu, którego opis właśnie czytacie
– oraz na profilach Klubu Komediowego i Fundacji Centrum Cyfrowe

Wystąpią: Michał Sufin, Bartosz Młynarski, Karolina Norkiewicz, Weronika Nockowska i Bartłomiej Magdziarz, gość specjalny: Marta Dymek – Jadłonomia

Event FB

-->