Manu Ríos i Marc Forné prezentują streetwear’ową markę Carrer

Najlepsze projekty rodzą się z przyjaźni. Aktor, znany fanom Instagrama Manu Ríos razem ze stylistą Markiem Forné założyli markę modową Carrer. Chęć odkrywania i doświadczania codziennych ulic, które tworzą, nasz świat są inspiracją do stworzenia wspólnej kolekcji.

Manu i Marc poznali się 10 lat temu. Obaj pochodzą z Hiszpanii. Manu Ríos 24-letni megainfluencer stał się ikonom stylu, a jego kreacje na dwóch ostatnich galach Met przykuły spojrzenia na czerwonych dywanach na całym świecie. Aktor szerszej publiczności znany jest także z serialu „Szkoła dla Elity”. Jego kariera nabiera tempa. Niedawno zagrał rolę w nowym filmie krótkometrażowym Pedro Almodóvara „Strange Way of Life”. W doborze kreacji pomaga mu oczywiście stylista i przyjaciel Marc Forné. Swoją karierę zaczynał jako model, ale w branży zaistniał jako dyrektor kreatywny i osobisty stylista gwiazd. Aktualnie współpracuje także z piosenkarzem Troye Sivanem.

Teraz obaj połączyli siły w ramach streetwear’owej marki Carrer. Po Hiszpańsku Carrer oznacza ulicę. To właśnie z niej przyjaciele czerpią inspirację w tworzeniu marki. Kolekcja, która skupia się na ich osobistym stylu z dala od blasku reflektorów i w bardziej swobodnych, minimalistycznych wnętrzach. Pierwsza kolekcja pojawiała się kilka dni temu, a kolejna kapsuła z dzianiny pojawi się w przyszłym miesiącu.

Marka Carrer to nasz sposób poruszania się w różnych przestrzeniach i łączenia naszych światów, miast i ulic we wspólnej podróży – podkreślają Manu Ríos i jego przyjaciel Marc Forné.

Jakich ubrań możemy spodziewać się w marce Carrer? Uczucie komfortu i użyteczność to słowa klucze ich kolekcji. Ciekawa mieszanka ubrań roboczych łączy się ze stylem vintage. Paleta barwy utrzymana jest w minimalistycznych kolorach ziemi. Czekamy na więcej!

Zdjęcia: CARRER

-->