Kolekcja CLOSER – intymna opowieść o dojrzewaniu

Marka biżuteryjna Layla czerpie inspirację z osobistych historii, podróży, zachwytów i doświadczania. Najnowsza kolekcja CLOSER jest opowieścią o tym, jak zostać BLIŻEJ siebie, kiedy barwy życia tracą oczekiwane nasycenie.

To kolekcja, która powstała w życiowym tornadzie i do samego końca nie byłam pewna czy w ogóle dojdzie do jej realizacji – podkreśla Karolina Chudek, założycielka marki.

Motywem przewodnim kolekcji jest perła – symbol odrodzenia i nowego początku. Wiernym talizmanem na lata dla każdego z nas. Layla opowiada historię o narodzinach nowej drogi, którą każdy z nas obiera wielokrotnie na wielu różnych płaszczyznach życia. Projektantka tym razem nie odwołuje się do dalekich podróży. Swoją wycieczkę pokonuje w głąb siebie. W kolekcji znajdziemy naszyjniki FEEL IT oraz EXPRESS YOURSELF, które są unikatami, co oznacza, że są dostępne tylko w jednym egzemplarzu. Dla wielbicieli kolczyków znajdziemy wiele rodzajów: z kamieni naturalnych, muszelek, długich pereł czy wiszących z gwiazdą i księżycem. Nowością w kolekcji są przepiękne pierścionki z pereł.

 

Wielką inspiracją dla projektantki jest także muzyka, z którą regularnie dzieli się ze swoimi odbiorcami na kanałach w Social Mediach. Powstaniu najnowszej kolekcji CLOSER towarzyszy zupełnie nowy soundtrack.

– CLOSER, urodziła się w środku. Bez podróży do świata i soczystych inspiracji, w roku zmian i zwątpień i w roku w którym rozpoznałam wyraźniej moją wewnętrzną staruchę. Kobietę – archetyp, która koiła moje rozdygotane serce i szeptała zaklęcia do ucha:

 ICON – bo możesz.

TENDER – obyś nie zapomniała nigdy o czułości.

LET GO – odpuść.

DEEPER – tam w środku są odpowiedzi.

SIMPLE – upraszczaj.

EXPRESS YOURSELF – daj czadu.

FEEL IT – poczuj siebie.

SERENITY – ukołysz się.

STAR – pozwól sobie błyszczeć.

 czytamy w opisie najnowszej kolekcji, która dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej!

 Zdjęcia: Maciej Maciejowski

-->