Marka HallyWonderBird – unikalne rękodzieło w trosce o naszą planetę

Marka HallyWonderBird jest połączeniem nowoczesnego dizajnu, ręcznego szycia, przyjaznych dla środowiska tkanin OEKO-TEX i upcyklingu. To prawdziwy klejnot w świecie mody, który z przyjemnością Wam przedstawiamy.

Założycielką marki HWB jest Halina Halicka – artystka, projektantka i pasjonatka tworzenia unikalnej odzieży. Jej proces twórczy to połączenie techniki linorytu i sitodruku z najwyższą jakością materiałów i perfekcyjnym szyciem. Wynik? Ubrania, które stanowią prawdziwe dzieła sztuki!

Używam techniki linorytu, wycinając własnoręcznie wzory na płycie linoleum. To ręczne wycinanie nadaje moim projektom niepowtarzalny charakter. Każdy projekt jest potem przenoszony na tkaninę za pomocą sitodruku, co gwarantuje trwałe i piękne nadruki. Zawsze dbam o jakość materiałów, co sprawia, że moje ubrania są nie tylko piękne, ale również wygodne w noszeniu. Każdy element mojej odzieży jest starannie uszyty, co daje pewność trwałości i komfortu noszenia. Każdy element garderoby stworzony przeze mnie to manifestacja mojej miłości do sztuki i mody. To ubrania, które opowiadają historię i pozwalają wyrazić siebie – mówi Halina Halicka.

Unikalność nie zawsze idzie w parze z dbałością o naszą planetę. Wiele marek prześciga się w dążeniu do stworzenia przedmiotów pożądanych kosztem masowej produkcji. Marka HallyWonderBird wykorzystuje wyłącznie tkaniny z certyfikatem OEKO-TEX, co oznacza, że są one wolne od substancji szkodliwych i doskonale sprawdzają się na skórze. Wkład w zrównoważoną modę jest ogromy, stosując metodę Upcyklingu. Projektantka starannie wyselekcjonuje materiały do upcyklingu, tworząc z nich nowe, piękne ubrania.

Wyraź Siebie! Nasza odzież to nie tylko materiał. To opowieść, to emocje, to Wy. Nasze ubrania pozwalają Wam wyrazić swoją osobistą tożsamość i unikalność. Marka HWB to więcej niż moda. To wyraz pasji, miłości do rzemiosła, połączenia z naturą i troski o naszą planetę. Odkryjcie naszą kolekcję na naszej stronie internetowej i wybierzcie ubrania, które opowiedzą Waszą historię! – zachęca projektantka marki HallyWonderBird.

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->