Radzimir Dębski stworzył kolekcję z Polską marką Bytom

Marka Bytom prezentuje najnowszą kolekcję we współpracy z kompozytorem i producentem muzycznym Radzimirem Dębskim. Kapsuła nawiązuje do idei slow fashion, a rzemieślnicze wartości marki przeplatają się z luźnym eklektycznym stylem Artysty.

To jest powrót do tego, co kiedyś miało znaczenie, a gdzieś po drodze o tym zapomnieliśmy. Coraz ciężej trafić na coś takiego, w tym plastikowym świecie – podkreśla Radzimir Dębski.

Kolekcja powstała w harmonijnej symfonii doskonałej jakości, klasycznej elegancji i autentycznego komfortu. Dominują w niej luźne sylwetki, które stanowią, odpowiedz na potrzebę funkcjonalności. Znajdziemy w niej zarówno eleganckie płaszcze, koszule i marynarki. Oprócz tego elementy mody casualowej: swetry, T-shirty, bluzy i spodnie. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, komplementarnej z kolekcją regularna marki. Poszczególne elementy kolekcji BYTOM x JIMEK pozwalają na stworzenie wielu stylizacji.

W ramach współpracy JIMEK skomponował także utwór, który jest muzycznym obrazem procesu powstawania kolekcji. Wyjątkową i „szytą na miarę” kompozycję można usłyszeć w tle kampanii.

Kolekcja BYTOM x JIMEK jest dostępna w sześciu salonach marki Bytom w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu oraz w sklepie internetowym bytom.com.pl.

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->