Macie dość nudnych masek? Może pora zostać Predatorem?

Maski zawładnęły naszym życiem. Co prawda nowy obowiązkowy element garderoby, jest bardzo niewygodny, ale część z nas się nie poddaje i usiłuje zrobić, co się da, by zaskakiwać stylówką nawet w tych trudnych czasach.

Maska Predatora

Pisaliśmy już o najsłynniejszych maskach świata. Wspieramy też medialnie akcję Maska dla Medyka, która jest super kreatywną inicjatywą mającą na celu przerabiać maski do pływania na maski ochronne dla tych, którzy walczą o nasze zdrowie.
Dziś znaleźliśmy dla Was jeszcze jeden przykład maski, która z pewnością zachwyci fanów Predatora. I przerazi Panią w sklepie bardziej niż gangsterskie bandany. Projektant kostiumów i rzeźbiarz Zoda przygotował specjalną edycję masek, dla fanów kultowej serii.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Predator face mask! Making a limited run if anyone is interested please dm me. Asking $125 shipped in the states. #avp #predator #props #masks much thanks to @propshopgarage for the help

Post udostępniony przez Zoda (@propsbyzoda)

Można je zamawiać (niestety w dość sporej cenie) za pośrednictwem jego Instagrama. No, ale skoro w tym roku nie jedziemy na festiwale, to może zainwestujemy w oryginalny wygląd?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

predator face masks! First batch ready to ship. Thank you all for the support. Please DM me for purchasing details. @propshopgarage @bodieev8fd #Predator #avp #mask #alien

Post udostępniony przez Zoda (@propsbyzoda)

-->