Kultura a pandemia: co dalej? Artyści – debata Up To Date Festival

up to date fsvital debata artyści

W najbliższy czwartek o godzinie 12:00 odbędzie się druga debata z cyklu “Kultura a pandemia: co dalej?” organizowana przez Up To Date Festival do udziału w której już dziś serdecznie zapraszamy.

Up to Date Festival – debata

Kto by pomyślał, że będziemy chować się w maseczkach i kryć po domach, że będziemy martwić się o bliskich, a nierzadko też
o samych siebie? Na naszych oczach w wyniku pandemii upadają nie tylko firmy, marki, przeróżne inicjatywy, ale i przestrzeń kultury…

Do jakiego zatem świata wrócimy, gdy zgaśnie pandemia? Jaki świat kultury zastaniemy?

Organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw sytuacji i zadać te pytania głośno – i jako twórcy kultury, i jako jej odbiorcy. Tym razem rozmawiać będą nie z kuratorami – przedstawicielami festiwali czy klubów, jak to było podczas poprzedniego spotkania, ale z samymi twórcami.

Do udziału w dyskusji zaproszono artystów, których życie artystyczne to nie tylko pasja, ale i praca. BW dyskusji wezmą udział Ci, dla których pandemia oznacza odwołane występy czy trasy koncertowe. Jak ma wyglądać życie artystów w dobie pandemii i stopniowego wychodzenia z jej objęć? Co dalej?

W debacie udział wezmą:

Błazej Malinowski
Justyna Święs (The Dumplings)
Katarzyna Trylnik
Krzysztof Drabikowski
Piernikowski
Radek Krzyżanowski (KAMP!)
Resina

Dyskusję moderować będzie Andrzej Bajguz.

Wydarzenie na Facebooku.

Debata transmitowana będzie na facebookowym profilu Up to Date Festivalu

-->