Koncert Naturally 7 przeniesiony do Hybryd

Agencja Go Ahead informuje, że z przyczyn technicznych warszawski koncert grupy Naturally 7 zostaje przeniesiony z Palladium do klubu Hybrydy. Miejsce poznańskiego koncertu pozostaje bez zmian – zespół wystąpi w klubie Blue Note. Przypominamy, że Naturally 7 wystąpią w Polsce w najbliższy czwartek (4 września, Warszawa / Hybrydy) i piątek (5 września, Poznań / Blue Note). Bilety kupione do Palladium zachowują ważność.

Punktem przełomowym w karierze Naturally 7 był rok 2007. Po osiągnięciu sukcesu w Europie muzycy pojechali wspólnie na trasę z Michaelem Buble, dzięki czemu stali się rozpoznawalni w Kanadzie, Australii I Stanach Zjednoczonych. Współpracowali już z Coldplay i Brianem Eno, nagrywali także z Ludacrisem.

Naturally 7 to siedmiu muzyków, którzy swoją twórczość określają jako Vocal Play. Zespół powstał w 1999 roku w Nowym Jorku i od samego początku skupił się na śpiewaniu a capella, które ewoluowało w kolejnych latach jego działalności. Jak tłumaczą członkowie grupy – śpiewanie a capella to śpiewanie bez instrumentów; vocal play to śpiewanie jak instrumenty. I właśnie ten aspekt w swojej twórczości rozwija Naturally 7.

Dodaj komentarz

-->