Klasyka horroru za darmo na YouTube już w tym tygodniu!

dracula bela lugosi

Musimy przyznać, że jednym z niewielu plusów pandemii i przymusowego siedzenia w domu jest możliwość nadrobienia kulturalnych zaległości. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jakie filmy warto obejrzeć na VOD.

Klasyka horroru za darmo na YouTube

Kanał wytwórni Universal na YouTube już od dawna prezentuje materiały  związane z klasyką kina grozy. Teraz jednak przechodzi do konkretów. Już w tym tygodniu na kanale będzie można zobaczyć całkowicie za darmo najsłynniejsze horrory w historii!

Przegląd rozpocznie się już 15 stycznia, kiedy to widzom udostępnione zostaną „Dracula” z 1931 oraz „Mumia” z 1932. W kolejnych dniach w tym samym miejscu zobaczyć będziecie mogli jeszcze kilak filmów. Wśród nich między innymi słynnego Frankensteina. Każdy film bzie dostępny na kanale przez tydzień od daty wirtualnej „premiery”.

Tak prezentuje się program małego festiwalu, który przygotowała dla nas wytwórnia:

15 stycznia

·        Dracula (1931)

·        The Mummy (1932)

16 stycznia

·        Frankenstein (1931)

·        Bride Of Frankenstein (1935)

17 stycznia

·        The Invisible Man (1933)

·        The Wolf Man (1941)

·        Abbott And Costello Meet Frankenstein (1948)

Wszystkie filmy znajdziecie na kanale  Fear: The Home of Horror. Warto kliknąć tam już teraz, bo w ramach przygotowań do projekcji na kanale znajdziecie trailery i dokumenty, które tylko podkręcą Wasz apetyt na klasykę kina grozy!

-->