Kings Of Leon w Krakowie

KINGS OF LEON powracają do Polski. Po trzech fenomenalnych występach  festiwalowych, przyszedł czas na pierwszy koncert. Zespół wystąpi 8 września w TAURON Arenie Kraków.

Po prawie półtorarocznej przerwie w koncertowaniu, Kings of Leon powracają na scenę. Niezawodna czwórka z Nashville pojawi się w Polsce na wyjątkowym, jedynym w tym roku w Europie i na świecie koncercie halowym. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć zespół w zupełnie nowych warunkach. Po trzech występach festiwalowych będzie to pierwszy w Polsce samodzielny koncert. Kings of Leon.

Tego wieczoru liczyć się będzie jedynie kochany przez polską publiczność południowy rock. Bracia Followill zgodnie z zapowiedziami pracują już nad kolejnym, siódmym w karierze, albumem. Na miejsce sesji nagraniowych wybrali studio w Los Angeles, to samo, w którym powstały ich dwa pierwsze krążki, należące już do klasyki gatunku Youth and Young Manhood oraz Aha Shake Heartbreak. Możemy się więc spodziewać powrotu Kings of Leon do korzeni. Branża muzyczna jest dziś pełna niespodzianek, dlatego premiera nowego materiału może nastąpić w każdej chwili bez wcześniejszych zapowiedzi.

Niecierpliwie na niego czekając zasłuchajmy się jeszcze raz w takich hitach jak Use Somebody, Sex on Fire czy Supersoaker podczas magicznej wrześniowej nocy w Krakowie. Być może niektóre z nowych kompozycji usłyszymy również na żywo już wtedy… Do zobaczenia w Krakowie!


8 września 2016 * TAURON Arena Kraków

Bilety w cenach od 249 zł w sprzedaży na www.eventim.pl/kings-of-leon

Dodaj komentarz

-->