Już w lipcu Nadmiar Miłości – jednodniowy festiwal ku czci muzyki, sztuki i nieskalanej dorosłością młodzieńczej miłości

Nadmiar Miłości to jedyny w Polsce festiwal łączący ciężkie, eksperymentalne odłamy muzyki elektronicznej ze sztuka współczesną oraz kampanią społeczną. Artyści i muzycy już 7 lipca interpretować będą hasło przewodnie festiwalu, czyli Miłość. Działania artystyczne w ramach Nadmiaru są również środkiem do prowadzenia kampanii promującej samoakceptację oraz świadomą i bezpieczną miłość, szacunek do siebie i innych niezależnie od płci czy orientacji.

Nadmiar powstał jako cykl imprez poświęconych mocnym, eksperymentalnym odmianom muzyki elektronicznej – idm, breakcore czy noise. W swojej koncepcji inspiruje się campem, barokowym stylem, kulturą popularną. Jak mówią organizatorzy – Nadmiar jest ponad podziałami. Jest jednocześnie konceptualny i zmysłowy.

Program festiwalu podzielony jest dwie części – dzienną i nocną. W dzień będziemy celebrować miłość na świeżym powietrzu, w otoczeniu muzyki i sztuki współczesnej. O estetykę doznań muzycznych zadbają: Erah, Paszka oraz Jana Moroz. Koncerty i dj sety będą utrzymane w stylistyce experimental, ambient, idm, glitch i noise. Do współpracy zostali zaproszeni młodzi artyści związani z krakowskim środowiskiem sztuki współczesnej. Sztuki wizualne i audio-video zaprezentuje m.in. grupa Bałuckiego 15, czyli mocny debiut tegorocznego Cracow Gallery Weekend KRAKERS. Zobaczymy również instalację Adama Zduńczyka. Performować ku czci miłości będą: Maria Nova, Karolina Jarzębak, Szymon Dębowczyk i Karolina Karnacewicz aka DJ Morgiana.

Wieczorem festiwal przeniesie się do zamkniętych przestrzeni. Estetyka Nadmiaru zmaterializuje się tutaj w swojej najpełniejszej, najbardziej dekoracyjnej formie. Dominować będą ciężkie odmiany muzyki elektronicznej od idm’u po breakcore, speedcore i noise, choć fani oldschool rave’ów i jungli z pewnością znajdą coś dla siebie. Zagrają: DJ Morgiana, Bedlak, Trippmatic , SAYURI, PZG, DJ ZERO WASTE, Mekuso, Pussy Mantra oraz Shatterkunst.

Data: 7/07/2018
Czas: 15.00 – 7.00
Miejsce: Warsztat, Zabłocie

Pełen program:
https://nadmiarnadmiar.tumblr.com/PROGRAM

336 komentarzy

Dodaj komentarz

-->