Jedzenie na wynos w Warszawie – TOP 5

jedzenie na wynos warszawa

Kochamy warszawskie knajpki, restauracje i bary. Tak, jak wy nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dlatego razem z „Warsaw Insider” wspieramy stołeczną gastronomię pokazując Wam, że cieszenie się ukochanymi smakami może być równie fajne w domowym zaciszu.

Podczas gdy warszawskie restauracje zamknęły drzwi, gotowanie najlepszego jedzenia trwa w najlepsze! Z tą różnicą, że tym razem możecie je dostać prosto do Waszych drzwi, zamawiając je za pośrednictwem różnych platform. Liczba restauracji i barów oferujących bezdotykową dostawę jedzenia w ostatnich tygodniach wzrosła kilkunastokrotnie. W tym dobrobycie pomaga się zorientować portal Room Service (roomservice.pl). Dobrego jedzenia jest jednak tak dużo, że musieliśmy dokonać jeszcze większej selekcji i wybrać dla Was konkretne 5 lokali.

Guru

Jedna z naszych ulubionych indyjskich restauracji. Indyjskie smaki, w wydaniu Guru wykraczają daleko poza schemat, który króluje na tej części warszawskiego gastro rynku. Guru serwuje dania od łagodnych i pachnących po niemal ostro zabójcze. Tym, którzy szukają czegoś serio ostrego polecamy phall, który ciężko dostać w jakiejkolwiek warszawskiej knajpie, a który nosi miano najostrzejszego curry świata.

Kura Buffalo Wings

Kto może się oprzeć pudełku chrupiącego złotego kurczaka podawanego z podwójnie smażonymi frytkami? A do tego najlepsze dipy w mieście! Kura to świetny pomysł na dopełnienie wieczoru z Netflixem!

Mizu

Oryginalne, perfekcyjne i przygotowane z wyobraźnią sushi Mizu stanowi dla nas punkt odniesienia, na podstawie którego oceniamy inne japońskie knajpy w mieście. Jeśli jednak boicie się surowego jedzenia to możecie skosztować też innych opcji, takich jak: ramen lub bulion.

Pańska 85

Większość lokalnych chińskich restauracji przypomina relikty z czasów Bruce’a Lee lub początków polskiego kapitalizmu, Pańska 85 tym bardziej zawsze robi na nas wrażenie swoją klasą. Ale dotyczy to nie wyłącznie wystroju wnętrz (który teraz raczej ciężko podziwiać), ale także ich jedzenia. Tamtejsze dim sum są klasą samą w sobie, choć laury pierwszeństwa powinny być zarezerwowane dla gigantycznej kaczki po pekińsku.

Zielony Niedźwiedź

Przyciemnij światła i zapal świece. Zielony Niedźwiedź od dawna stoi na czele warszawskiej rewolucji gastronomicznej, a ich zaangażowanie w promocję regionalnych produktów jest nieocenione. Polska klasyka w nowej formie. Zapomnijcie o schabowym!

Materiał pochodzi z warsawinsider.pl.

3 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->