Instagram przedstawił 15 największych influencerów mody

W sierpniu mija równo rok od pierwszego użycia funkcji Instagram Stories. Z tej okazji Instagram przedstawił listę piętnastu najbardziej wpływowych osób ze świata mody. Co ciekawe, miejsce numer jeden nie trafiło do żadnej z Kardashianek, lecz do Emily Ratajkowski. Kendall Jenner pojawiła się na dwunastym miejscu, natomiast Gigi Hadid pobiła siostrę Bellę i – w przeciwieństwie do siostry – znalazła się na liście.

Na drugim i trzecim miejscu znalazły się się Chiara Ferragni i Candice Swanepoel. Jak podkreślił BoF, jedynymi markami mody na liście były: Dior, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton i Christian Louboutin. Mimo że luksusowe marki mogą mieć więcej fanów i followersów, to modele i blogerki osiągnęły lepsze wyniki w zakresie zaangażowania w promocję na Instagram Stories. Zobaczcie listę

1. Emily Ratajkowski

Good mornin'

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

2. Chiara Ferragni

Sicilia ? #TheBlondeSaladGoesToTaormina

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

3. Candice Swanepoel

?

Post udostępniony przez Candice Swanepoel (@angelcandices)

4. Hailey Baldwin

@voguemagazine diary by @joetermini LINK IN BIO⬆️

Post udostępniony przez Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

5. Cara Delevingne

#basket❤️ #ad

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

6. Adriana Lima

?✨ HALLOW✨?

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima)

7. Victoria Beckham

After a long day shooting u can't beat afternoon cuddles .✨✨✨ Kisses on Friday x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

8. Miranda Kerr

New FW17 @marella_official campaign shot by @ryanmcginleystudios in LA ☀️#marella #ad

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

9. Gigi Hadid

10. Dior

11. Dolce & Gabbana

12. Kendall Jenner

i don't smoke

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

13. Gisele Bundchen

14. Louis Vuitton

Neo-folklore, modern fairy tales…. Bruce Weber photographs @sophiet for the new #LVSERIES7 campaign designed by @nicolasghesquiere.

Post udostępniony przez Louis Vuitton Official (@louisvuitton)

15. Christian Louboutin

Leave on a high note in Louloudancing. ? @upcloseandstylish

Post udostępniony przez Christian Louboutin (@louboutinworld)

Dodaj komentarz

-->