Godne trapy, techno, acidy i hip hop w Krakowie? Adres jest jeden, Szpitalna 1 – prezentuje listopadowy rozkład jazdy.

Szpitalna 1 to niezależna muzyka i największy dancefoor na Rynku Głównym w Krakowie. Listopad 2016 dedykowany jest świętowaniu działalności klubu, gdyż minął już ponad rok od jego powstania. Zwieńczeniem miesiąca urodzinowego jest trzydniowa celebracja, która odbędzie się w dniach 24-26 listopada.

Kalendarium:

10/11/2016 ROBOT FANATICO: Kid Machine live w/ Kinzo, Discomule, Charlie & Olivia

Nowy cykl na Szpitalnej 1 z wyjątkowym gościem. Kid Machine – czołowa postać sceny cosmic italo electro, mistrz syntezatorowych melodii i producent wydający na takich labelach jak Cyber Dance Records, Viewlexx i Red Laser Records – po raz pierwszy w Polsce.

11/11/2016 Szkalunek w/ duy gebord

Tym razem Szkalunek gości jednoosobowy projekt Radka Sirko. Spodziewajcie się szeroko pojętej elektroniki, od jej eksperymentalnej odsłony, poprzez idm, techno, industrial, noise i minimal, na ambiencie skończywszy.

12/11/2016 Rotten Periodicity: Ron Wilson w/  K Magic live, Kosel live & Loco Motive

Ron Wilson stoi za londyńskim 777 Recordings, na którym ukazały się genialne wydawnictwa Orsona Wellsa czy Seixlacka. Na Szpitalną przyjechał na zaproszenie Filipa Kosela stojącego za tytułowym cyklem i wydawnictwem o tej samej nazwie.

17/11/2016 ROSALIE (koncert)

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ’80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki.

18/11/2016 NGHT/ WVTH

NGHT/ WVTH wraca z jak zwykle dużą dawką najświeższych bassowych i trapowych bangerów oraz gościem ze Szwecji – Simonem GRXGVR.

19/11/2016 GRINGOS: Snuffo live w/ Kazula, Puto, Chino live

Kultowy cykl Gringos tym razem gości Snuffo, 1/2 ekipy Snuff Crew, który znany jest ze swoich energetyzujących live setów. Zabierzcie się wraz z nimi w podróż pełną acidów, techno i house. Albo po prostu – expect the unexpected.

24/11/2016 Legendarne Urodziny: Kroki

kroki

25/11/2016 Legendarne Urodziny: Robert Owens (TRAX Rec., Finger Inc.)

robert-owens

26/11/2016 Legendarne Urodziny: Scan 7 live (UR, TRESOR / Detroit)

scan-7

Urodzinowy weekend otworzy koncert polskiego zespołu Kroki, który w swojej muzyce sięga po jazz, soul, indie rock, a wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką. W piątkową noc wystąpi na Szpitalnej legenda chicago house Robert Owens, znany ze swych energetycznych dj setów przepełnionych jego melodycznym i uwodzicielskim głosem. W sobotę do podziemnego labiryntu klubu zawita legenda Detroit techno – SCAN 7.
Zaprosiliśmy na urodziny najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej, bezkompromisowe legendy, które w swojej działalności pokazują, że muzyka jest najważniejsza. Tak jak my.

Bilety na Legendarne Urodzinymożna zakupić przez Going., na resztę wydarzeń dostępne będą na bramce. Zapraszamy!

Klub Szpitalna 1, ul. Szpitalna 1, Kraków

3 komentarze

Dodaj komentarz

-->