Głośni w łóżku

durex głośni w łóżku
fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

Ostatnie lata pokazują, jak wielką rolę komunikacja odgrywa w naszym życiu. Jednak w czasach, kiedy w kilka sekund możemy połączyć się z dowolnym zakątkiem ziemi, często unikamy rozmów z naszymi partnerami. Rozmów, które dotyczą spraw najbliższych nam i najważniejszych! Zastanawialiście się kiedyś, jak często w swoim związku rozmawiacie o seksie?

Międzynarodowy Dzień Seksu 2020

Siódmego czerwca wypada Międzynarodowy Dzień Seksu. Może warto, żeby w tym roku był on świętowany w trochę inny sposób niż do tej pory? Zamiast komentowania postów na profilach w social media postawmy tego dnia na realną komunikację z najbliższą nam osobą! W końcu seks to temat, któremu nie poświęcamy aż tyle czasu, ile trzeba. Tymczasem warto, żeby właśnie przy tej okazji, w Waszych łóżkach zrobiło się głośniej. Bo skoro wielka zmiana często zaczyna się od jednego gestu, to może zmiana w Waszym życiu seksualnym zacznie się od jednego słowa, które przełamie tamę wstydu i skrępowania? To może być naprawdę najlepszy, a w dodatku całkowicie darmowy prezent, jaki wszyscy możecie sobie podarować z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu 2020!

Głośni w łóżku

Rozmowa to przecież najprostsza możliwa droga do odnalezienia idealnego dopasowania oraz wzajemnych pragnień i przyjemności. To także świetna okazja, by dać partnerowi „update” co do naszych potrzeb i oczekiwań, które zmieniają się z czasem. W końcu nie możemy wymagać od naszej drugiej połowy, by była jasnowidzem!
Nic nie zbliża, tak jak szczerość i powiedzenie na głos tego, co od dawna skrywamy tylko dla siebie.

głośni w łóżku

fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

Wystarczy słowo, by granice, które mogły między Wami wyrosnąć w ostatnim czasie, w ciągu chwili stały się niewidzialne. Ta szczerość i poczucie bezpieczeństwa sprawią, że znów poczujecie emocje, za którymi mogliście tęsknić. To pierwszy krok do tego, by ponownie dopasować siebie nawzajem oraz Waszą relację do zmieniającej się każdego dnia rzeczywistości.

Durex Invisible

W odkrywaniu idealnego dopasowania może pomóc linia Durex Invisible, w której znajdują się cztery rodzaje prezerwatyw: Durex Invisible supercienkie, Durex Invisible powiększone, Durex Invisible dopasowane i Durex Invisible dodatkowo nawilżona. Wszystkie te produkty są cieńsze niż klasyczne propozycje marki, a dodatkowo możliwe jest dopasowanie rozmiaru i poziomu nawilżenia prezerwatyw. Linią Invisible, Durex pragnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdej pary, a do udanego seksu potrzebne jest tylko wcześniejsze ustalenie, czego pragnie obydwoje partnerów.

głośni w łóżku durex

fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

Niezależnie od płci, wieku, orientacji seksualnej czy stażu w związku, w tym roku po prostu bądźcie głośni w łóżku!

-->