Glastonbury Festival odbędzie się online!

glastonbury 2021

Miało nie być Glastonbury, a…będzie! Kultowy brytyjski festiwal zdecydował się ogłosić edycję online i będzie to być może njwięksa tegotypu impreza w internecie.

Glastonbury online

Coldplay, Damon Albarn, HAIM, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice, plus DJ Honey Dijon i inni specjalni goście zagrają prosto z Worthy Farm. Odbędzie się również szereg niezapowiedzianych występów niespodzianek.
Pięciogodzinna muzyczna uczta będzie przeplatana wypowiedziami, napisanymi i wygłoszonymi przez bardzo specjalnych gości, którzy oprowadzą uczestników festiwalu w podróż przez dolinę w Somerset, w której znajduje się Worthy Farm.

Wydarzenie będzie biletowane i transmitowane w całości w czterech oddzielnych strefach czasowych, z oddzielnymi transmisjami z Wielkiej Brytanii, Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu, wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej i Ameryki Środkowej / Południowej, zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej, oraz Australii, Nowej Zelandii i Azji.

Ceny biletów: £20, €23, $27.50 & AUD$35
Bilety już w sprzedaży

W sprzedaży dostępna będzie również limitowana edycja plakatu, z której dochód zostanie przekazany Stagehand – funduszowi wsparcia produkcji wydarzeń, który pomaga niedofinansowanym przez rząd członkom ekip technicznych w czasach pandemii.

-->