Enea Spring Break 2020 czyli pierwsza zapowiedź wiosny

Co jest dowodem na to, że wiosna nadciąga nieubłaganie? W ostatnich latach pierwsze ogłoszenia Enea Spring Brake!

Nie inaczej jest w 2020 roku, bo ekipa poznańskiego festiwalu ogłosiła właśnie bardzo solidny skład artystów, którzy zagrają w stolicy Wielkopolski w dniach 23-25 kwietnia.

Będą to między innymi: Ralph Kaminski, Otsochodzi, Swiernalis, Tęskno, Ptakova, Meek, Oh Why?, sanah, Syndrom Paryski, agus, Maria Tyszkiewicz, The Bullseyes, Vermona Kids, Luke Sital-Singh, NEONS.

Wśród ogłoszonych już artystów znajdują się także Mrozu, Natalia Przybysz, król, Julia Marcell, Rosalie., Mery Spolsky, Sonbird i wielu, wielu innych!

Nie ma chyba opcji, żeby Aktivist po raz kolejny symbolicznie nie rozpoczął sezonu festiwalowego podczas wiosennego weekendu na Enea Sprng Brake.

 

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.

 

 

-->