Dziś otwarcie Elektrowni Powiśle. Zobaczcie niesamowite wnętrza restauracyjne!

elektrownia powiśle vsf-creative
Fot: vsf-creative

Już dziś otwiera się Elektrownia Powiśle! Miejsce, na które czekali wszyscy Warszawiacy, może bardzo szybko okazać się jedną z ulubionych miejscówek w stolicy!

Elektrownia Powiśle otwarcie

Kilkadziesiąt sklepów, ale bez „obowiązkowego” w centrach handlowych dyskontu czy marketu, restauracje i salony kosmetyczne. Takie atrakcje czekają na odwiedzających Elektrownię już od środy. Ale dla nas najważniejszy jest wystrój. Bo takiego miejsca na mapie Warszawy jeszcze nie było!

elektrownia powiśle architekt

Fot: vsf-creative

Niesamowite wnętrza Elektrowni Powiśle to zasługa ekipy architektów vsf-creative. Począwszy od a planowania i projektu architektonicznego oraz umeblowania wnętrza, vsf był odpowiedzialny za wygląd Food Hall, który zostanie otwarty dzisiaj, 20 maja.

Elektrownia Powiśle Food Court projekt

Surowa stal, starzone drewno i cynk oraz tradycyjne ceramiki. Do tego bardzo ważne oryginalne elementy, które świadczyły o wielkości tego miejsca przed laty, a dzięki wyczuciu projektantów ożyły, bo po raz kolejny zdobić jeden z najbardziej charakterystycznych budynków naszego miasta.

Chcieliśmy ewoluować projekt przede wszystkim z perspektywy klienta, aby zapewnić niezrównane wrażenia dla odwiedzających” – komentuje Paul Ayre, dyrektor vsf-creative

elektrownia powiście vsf architekci

Fot: vsf-creative

Zdjęcia, które widzicie w tym wpisie, pozwolą zapoznać Wam się z wnętrzami Elektrowni jeszcze zanim zostanie ona otwarta dla zwiedzających.

-->