Druga edycja Undercity za nami. W przyszłym roku czekają nas zmiany!

Fot: Zuzanna Sosnowska

2 listopada w warszawskiej hali COS Torwar odbyła się druga edycja Undercity. Święto muzyki elektronicznej trwało nieprzerwanie 14 godzin, a na 4 scenach zagrało ponad 30 artystów. Organizatorzy zapowiedzieli właśnie kolejną edycję, która zostanie rozszerzona o dodatkowy dzień.

 

Undercity 2019 oznaczało dodatkowy poziom, nową – czwartą już – scenę District w podziemiach hali, większą liczbę artystów oraz zupełnie odmienioną i rozszerzoną oprawę audiowizualną. Na wydarzeniu pojawiły się zarówno największe nazwiska muzyki techno i house, jak i lokalni, berlińscy DJ-e. Na 4 różnorodnych gatunkowo scenach zagrali m.in. Pete Tong, duet Catz n’ Dogz, Claptone, Joris Voorn czy John Digweed. Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję festiwalu, rozszerzoną do 2 dni. W 2020 roku na Torwarze zobaczymy się 30 i 31 października.

Bilety jednodniowe i karnety na Undercity 2020 w pulach „fan tickets” są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.undercity.pl. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku .

Więcej informacji: www.undercity.pl

A tymczasem zerknijcie na kilka zdjęć z edycji 2019:

Fot: Helena Majewska

Fot: Helena Majewska

Fot: Zuzanna Sosnowska

 

Fot: Zuzanna Sosnowska

Fot: Zuzanna Sosnowska

 

-->