Domy Towarowe Wars Sawa Junior zakończą wakacje ze smakiem

Fot: materiały prasowe

Na Pasażu Wiecha obok Domów Towarowych Wars Sawa Junior od tygodni gości Warszawska Strefa Jedzenia. W najbliższy weekend towarzyszyć jej będzie kolejna edycja Warszawskiego Festiwalu Wina. Pojawi się też okazja, by wziąć udział w kreatywnych warsztatach i potańcówce pod gołym niebem. Zapowiada się niezapomniany koniec wakacji!

Warszawska Strefa Jedzenia

Już w piątek najpopularniejszy deptak w samym centrum stolicy wypełni się ponownie stoiskami, na których serwowane będzie kilkadziesiąt gatunków wina. Poprzednia edycja letniego Warszawskiego Festiwalu Wina przyciągnęła na Pasaż Wiecha tłumy. Czas więc na powtórkę! Podczas imprezy będzie można zakosztować tego szlachetnego trunku oraz porozmawiać z tymi, którzy na winie znają się najlepiej – importerami, dystrybutorami, a także lokalnymi właścicielami winiarni i sommelierami. Nie zabraknie pokazowych degustacji i menu dopasowanego do rodzaju serwowanego wina. A wszystko przy dźwiękach muzyki i wieczornego jazz session. Dla chętnych przygotowano też płatne warsztaty winiarskie (sobota oraz niedziela), na których dowiedzą się, jak łączyć wino z jedzeniem i zrozumieć, co się ma w kieliszku (zapisy na stronie: https://app.evenea.pl/event/wfw2warszt2/).

fot: materiały prasowe

Pasaż Wiecha zlokalizowany wzdłuż Domów Towarowych Wars Sawa Junior bez wątpienia dołączył do ulubionych letnich miejscówek warszawiaków. Tak liczna obecność uczestników pierwszej edycji Warszawskiego Festiwalu Wina, który gościliśmy trzy tygodnie temu, sprawiła, że postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się także organizowane przez nas kreatywne warsztaty. Kończą się wakacje, ale nie nasza Warszawska Strefa Jedzenia. Mamy przygotowane na wrzesień kolejne atrakcje!” – mówi Edyta Paluch, Marketing Manager, Atrium Poland.

W tym tygodniu, od czwartku do soboty, miłośnicy dobrego jedzenia będą mogli wziąć udział w niezapomnianej kulinarnej podróży po smakołykach z całego świata. Domy Towarowe Wars Sawa Junior wraz z organizatorami znanego Targu Śniadaniowego zaserwują warszawiakom oraz wszystkim gościom odwiedzającym stolicę prawdziwe klasyki street food’u – pyszne i przygotowywane z pasją dania z Europy, Ameryki oraz Azji. Na Pasażu Wiecha będzie też można wypić dobrą kawę i zjeść domowe wypieki, a sobotni wieczór w Warszawskiej Strefie Jedzenia urozmaicić nauką tańca podczas klimatycznej potańcówki prowadzonej przez Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL. Do południa w sobotę zorganizowane również zostaną bezpłatne warsztaty plecenia wianków z kwiatów oraz wykonywania makramowych torebek na zakupy. Liczba uczestników biorących w nich udział jest limitowana. Zapisy na zajęcia są prowadzone na stronie pasazwiecha.booksy.com. Tam także można zarezerwować nieodpłatnie wynajęcie pawilonu. To niepowtarzalna okazja, by w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Warszawie mieć swoją własną wystawę prac, sklep czy oryginalne miejsce do pracy.

Szczegółowy harmonogram (28-30 września)
Warsztaty kreatywne*:
• sobota 12:00 – 13:30 warsztat makramowych torebek na zakupy
• sobota 13:30 – 15:00 kwiatowe wianki na głowę
Potańcówka ze Swing Out połączona z nauką tańca pod gołym niebem – sobota 19:00 – 21:00
Warsztaty winiarskie (płatne)*:
• sobota 17:30 Jak łączyć wino z jedzeniem?
• niedziela 16:00 Nieoczywiste wina
• niedziela 17:30 Jak zrozumieć, co masz w kieliszku?
Warszawska Strefa Jedzenia:
• czwartek – piątek 16:00 – 22:00
• sobota – niedziela 14:00 – 22:00
*Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.
Warszawski Festiwal Wina:
• piątek 16:00 – 22:00 oraz wieczorny jazz session
• sobota 12:00 – 22:00
• niedziela 12:00 – 21:00 wieczorny jazz session

-->