Bonobo i Rhye prezentują nowy utwór!

Niespodzianka od Bonobo! Artysta zaprezentował singiel, który zapowiada nowy album “Migration”. Kawałek “Break Apart” to nastrojowa kompozycja nagrana razem z Rhye.

Tytuł “Migration” tłumaczy także okoliczności powstawania płyty. Zarys utworu muzyk stworzył podczas lotu nad Atlantykiem. Rhye, natomiast nagrał swoją partię w Berlinie, następnie w Londynie dograno instrumenty dęte, a ostatnie producenckie szlify i miks kawałka miały miejsce w Los Angeles.

Szósty krążek Bonobo swoją premierę będzie miał 13 stycznia. Poza Rhye, na płycie usłyszymy także Nicka Murphy’ego, Nicole Miglis z Hundred Waters i marokańską grupa Innov Gnawa. Pierwszy singiel z płyty: „Kerala” trafił na sam szczyt Spotify Global Viral Chart z ponad milionem odsłuchań w pierwszym tygodniu!

Poprzedni krążek „The North Borders” trafił na szczyty listy sprzedaży po obu stronach Atlantyku i do TOP 30 ogólnej listy brytyjskiej. W ostatnich trzech latach Bonobo zagrał 175 koncertów z 12-osobowym zespołem, zaś światową trasę zamknął spektakularnym sukcesem – występem dla dziesięciotysiecznej publiki w londyńskim Alexandra Palace.

BONOBO „Migration”
premiera: 13.01.2017
Ninja Tune / NoPaper Records

1. Migration
2. Break Apart (feat. Rhye)
3. Outlier
4. Grains
5. Second Sun
6. Surface (feat. Nicole Miglis)
7. Bambro Koyo Ganda (feat. Innov Gnawa)
8. Kerala
9. Ontario
10. No Reason (feat. Nick Murphy)
11. 7th Sevens
12. Figures

Dodaj komentarz

-->