Bez szumu i wegańsko – test słuchawek Fresh’n’rebel CODE ANC

Fresh’n’rebel CODE ANC

Co jest najlepsze na taką pogodę? Zaszycie się w domu i słuchanie muzyczki lub oglądanie seriali. My okres największych mrozów mieliśmy okazję spędzić z nowymi słuchawkami od Fresh’n’rebel i musimy przyznać, że było to najlepsze możliwe towarzystwo!

Fresh’n’rebel CODE ANC

CODE ANC trafią do sprzedaży jeszcze w styczniu tego roku i musimy przyznać, że…szkoda, że dopiero teraz! Ten sprzęt z pewnością mógłby być jednym z hitów Świąt 2020. Jednak co się odwlecze!

Fresh’n’rebel CODE ANC to bezprzewodowe nauszne słuchawki, które doskonale sprawdzą się jednakowo dobrze, jako sprzęt do oglądania ukochanych seriali oraz słuchania muzyki. Słuchawki testowaliśmy na kilku gatunkach muzyki oraz na serialu.
Fresh’n’rebel słuchawki

Jeśli chodzi o sam serial, to dźwięk przekazywany był bez zakłóceń i totalnie przejrzyście. Co ważne słuchawki wyposażono w akumulator pozwalający na używanie ich bez ładowania przez ponad 30 godzin. Oznacza to, że w towarzystwie CODE ANC możecie bez stresu binge’ować nawet kilka sezonów ulubionej produkcji i nie przejmować się niewygodnym kablem (jeśli jesteście tradycjonalistami, to w pudełku ze słuchawkami znajdziecie też kabel dwustronny z klasyczną wtyczką typu „mały jack” (3,5 mm), którą podłączycie się do każdego telefonu, wieży czy komputera przez wejście audio).

Fresh’n’rebel CODE ANC – muzyka

Co do muzyki, wszytko zależy od gatunku, jaki wybierzecie. My testowaliśmy Fresh’n’rebel CODE ANC na dość oryginalnym zestawie piosenek, ale to pozwoliło na jeszcze dokładniejsze ocenienie tego co oferuje ten sprzęt. Fani popu i rocka powinni być zachwyceni. Tak czystego i dobrze „rozłożonego” dźwięku ze świeczką szukać na sprzęcie z tej półki cenowej. W ramach ekstremalnych testów wypróbowaliśmy jak CODE ANC „radzą sobie” z muzyką ekstremalną i musimy przyznać, że nawet złowrogi i pełen chaosu black metal brzmi na sprzęcie od Fresh’n’rebel selektywnie i nie powoduje, tak uciążliwego w przypadku innych słuchawek, uczucia, że stoimy przed ścianą dźwięku.

Fresh’n’rebel CODE ANC

Mniej zadowoleni mogą być fani dubu i muzyki basowej. Choć wszystko jest kwestią oceny i preferencji. Jeśli jesteście audiofilami, to poziom basu w może Was ciut przytłaczać. Jeśli jednak poszukujecie słuchawek dających solidnego kopa przy treningu czy wszelkiej aktywności fizycznej to sposób ekspozycji basu powinien Was raczej ucieszyć.

Fresh’n’rebel CODE ANC – funkcja ANC

Jedną z zalet sprzętu jest wyjątkowa funkcja ANC, która pozwala na aktywną redukcję szumów (to serio działa!). Funkcje włączycie jednym z guziczków, który umieszczono na obudowie (poza tym na panelu znajdują się guziki play oraz da przyciski głośności). Jej używanie ma niestety wpływ na czas pracy baterii (z aktywną funkcją ANC spada on z 30 do „tylko” 17 godzin). Cóż, coś za coś! Słuchawki można jednak naładować w prosty sposób za pośrednictwem dołączonego od zestawu kabelka USB-C.

I na koniec ważna informacja dla wielbicieli ekologii. Słuchawki Fresh’n’rebel CODE ANC są słuchawkami wegańskimi! Do produkcji otuliny przy głośnikach użyto ekologicznej sztucznej skóry.

-->