Liam Gallagher nie nazywa się Liam Gallagher? Fani w szoku

źródło: Wikimedia

Były wokalista Oasis, który obecnie promuje swoją nadchodzący solowy płytowy debiut, „As You Were”, wystąpił w popularnym na Wyspach programie „Later… with Jools Holland”, gdzie zaśpiewał dwa utwory – „Wall of Glass” i „Greedy Soul”. Fani w sieci szybko podzielili się na tych, którzy uważają występ za „legendarny”, tych, którzy uważają, że „Liam, bez brata jesteś nikim”, oraz fanów garderoby artysty („dobór parki jak zawsze 10/10”). Warto dodać, że większe zamieszanie w internecie zrobiło jednak coś zupełnie innego.

Liam postanowił bowiem podzielić się ze światem informacją o swoim nadchodzącym występie, publikując wpis na Twitterze. Użył w nim swoich pełnych imion, daty urodzenia i imienia matki. To właśnie imiona wprowadziły fanów w ogromne zdziwienie.

„Czy tylko ja nie wiedziałem, że „Liam” to zdrobnienie od „William”? – napisał ktoś, podczas gdy inny dodał „to, że Liam Gallagher naprawdę nazywa się William Gallagher spieprzyło mi cały dzień”. Inne komentarze to „nie wiem już co jest prawdziwe, a co nie”, „czuję się jak idiotka”, „nic już nie będzie takie samo” oraz „czemu dowiadujemy się o tym dopiero teraz?”.

Internetowe zamieszanie nie uszło uwadze samego zainteresowanego, który postanowił uciszyć fanów, niczym nauczyciel w czasie lekcji i „usadzić ich” – dosłownie, nazywając też „frajerami”. „Wielkie mi co – a prawdziwe imię Boba Marleya to Robert Nesta Marley” – dodał.

Nadchodzący album Liama Gallaghera,  „As You Were”, ukaże się 6 października. 

źródło: NME

 

ZOBACZ TEŻ: Ludzie nie kupują płyt, więc Liam Gallagher musi sobie sam robić herbatę