„WIDZIMY SIĘ WIECZOREM” – WIOSENNA KONTYNUACJA TRASY NOSOWSKIEJ

Nosowska powraca, by kontynuować trasę „Widzimy się wieczorem”! Wiosenne koncerty będą miały charakter klubowy i odbędą się nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „DEGRENGOLADA” oraz najważniejsze utwory z solowej kariery Artystki.

Album „DEGRENGOLADA” ukazał się w maju 2023 roku. Na płycie pojawiły się single – czerwona „Przytomna”, zielone „Runo” i żółta „Piękna Degrengolada”. Za każdym z tych utworów i barw Artystka ukryła różne znaczenia i emocje do rozszyfrowania dla swoich słuchaczy. Od razu po premierze ruszyła w kolorową i roztańczoną letnią trasę po Polsce. Następnie Nosowska jesienią pokazała zupełnie inne oblicze „Degrengolady”, rozpoczynając trasę “Widzimy się wieczorem”. Kolory zamieniła na monochromatyczny minimalizm, a ruch w skupienie. Koncerty odbyły się w komfortowych, zasiadanych salach muzycznych i teatralnych, tak, aby jeszcze mocniej zwrócić uwagę na to, co Artystka ma do powiedzenia. 

– „DEGRENGOLADA” w założeniu mogłaby stanowić inspirację do podjęcia (niemałego, lecz wybitnie korzystnego) indywidualnego wysiłku, by zejść do fundamentu istnienia i metodycznie sprawdzić każdą z wielu warstw, które ponoć składają się na nasz obraz. Po to, by zostawić jedynie prawdę oraz esencję, które (wiem to na pewno) dowodzą naszej niezwykłości. Właściwie to, co chciałabym przekazać słuchaczowi zawiera się w jednym zdaniu: Jesteś gigantem, nie pochylaj głowy, nie dawaj się prowadzić, czuj, żyj i obudź się do prawdy. Już czas. – mówi o nowym materiale Nosowska.

Artystka wyrusza na wiosnę w klubową trasę, gdzie przestrzeń do odbierania jej muzyki będzie swobodniejsza. Zawita ona z nią także poza granice naszego kraju, występując w czterech miastach zachodniej Europy: Dublinie, Manchesterze, Londynie i Hadze. Nosowskiej będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok oraz Miki Krajewski.


To co? Widzimy się wieczorem?

14/03/24 – Gdańsk – Stary Maneż 
16/03/24 – Warszawa – Stodoła
17/03/24 – Bydgoszcz – Hala Łuczniczka
05/04/24 – Dublin – Academy
06/04/24 – Manchester – Academy
07/04/24 – Londyn – Electric Brixton
05/05/24 – Haga – Paard

 

 

 

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->