Sara James z osobistym przekazem w najnowszym singlu „I tell everyone about you”

Sara James prezentuje słuchaczom swój najnowszy utwór „I tell everyone about you”. Artystka nie ukrywa, że utwór ma dla niej wyjątkowe znaczenie, opowiada bowiem o kimś szczególnie ważnym dla Sary.

Proces powstawania utworu był emocjonujący, choć jak podkreśla sama Sara – także niezwykle wzbogacający i wyjątkowy:

Piosenkę zrobiłam w LA z producentem Johnem Samuelem, którego moi słuchacze mogą już kojarzyć – zrobiliśmy razem „Blue” czy „Ctrl Alt Del”. Tego dnia nie miałam żadnego ustalonego pomysłu na temat piosenki. Wyszło to ze mnie bardzo naturalnie. Piosenka jest o mojej cudownej babci, której już nie ma ze mną. To moje wspomnienie, które na zawsze zostanie w moim sercu i uczucia, które mi towarzyszą przez moją drogę. Chciałam nagrać tę piosenkę, ponieważ moja babcia była jedną z najważniejszych osób w moim życiu i dzięki niej jestem taką a nie inną osobą. Ta piosenka to trochę taka pamiątka. Coś na zawsze naszego i wspólnego – podkreśla artystka

Sara po raz pierwszy zaprezentowała utwór podczas swojego niedawnego występu na festiwalu Next Fest w Poznaniu. Utwór „I tell everyone about you” był jednym z wielu, które Sara tego dnia zagrała przedpremierowo. Artystka kontynuuje pracę nad debiutanckim albumem, który sądząc po prezentowanych na żywo utworach, zapowiada się energetyzująco i niezwykle jakościowo.

 

 

Zdjęcia i źródło: Universal Music Polska

 

-->