Zwiastun dokumentu o Beastie Boys

Tęsknimy za Beastie Boys, oj tęsknimy. Czasem nam się wydaje, że jeszcze wczoraj skład grał na Openerze, a tu nagle okazuje się, że od śmierci jednego z chłopaków minęło już 8 lat!

Na szczęście po raz kolejny dostajemy super materiały na temat zespołu. Po audiobooku o Beastie Boys, o której pisaliśmy jakiś czas temu, przychodzi pora na film o nowojorskim składzie.

Film o Beastie Boys zwiastun

Reżyserem filmu jest znany z produkcji teledysków Spike Jonze (Spike ma na swoim koncie nie tylko klipy Beastie Boys, ale też Sonic Youth czy Chemical Brothers) . W procesie produkcyjnym wspomagali go żyjący członkowie zespołu – Mike D i Ad-Rock. Można już oglądać pierwszy zwiastun produkcji.

Na całość przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze chwilę, bo premiera w kinach zapowiedziana jest na 3 kwietnia. W tym samym miesiącu (dokładnie 24 kwietnia) film ma trafić na platformę streamingową Apple TV+.

Książka o Beastie Boys

Premierze filmu ma towarzyszyć także wydanie specjalnej książki ze zdjęciami grupy, które wykonał Jonze. Premiera książki zapowiedziana jest na marzec bieżącego roku.

-->