Zobaczcie jak wygląda Joker z “Suicide Squad”

W filmie “Suicide Squad”, którego premiera zaplanowana jest na 4 sierpnia 2016 r. w rolę Jokera wcielił się frontman zespołu 30 seconds to Mars i zdobywca Oscara, Jared Leto. Najpierw mogliśmy zobaczyć go zza aparatu, na zdjęciu, które nawiązuje do ilustracji z komiksu “Batman: The Killing Joke”.

68786.12 68787_1.6

Niedawno odpowiedzialny za reżyserię David Ayer, twórca m.in. takich filmów jak “Furia” czy “Bogowe ulicy”, zamieścił na twitterze fotografię Leto w pełnej charakteryzacji.

CDZbuEiUUAAtGQb.jpg large

UPDATE! Okazuje się, że Jared Leto nie będzie mieć tatuaży w filmie. Opublikowane zdjęcie powstało z okazji 75. rocznicy powstania Batmana.

Prawda czy fałsz? A może to tylko żart, żeby zaostrzyć nam apetyt przed filmem?

W  “Suicide Squad” zobaczymy również Willa Smitha, Margot Robbie, Joela Kinnamana, Carę Delevingne, Violę Davis, Adama Beacha i Scotta Eastwooda. Tytułowy squad w wydaniu komiksowym po raz pierwszy pojawił się w 1959 roku. To grupa czarnych charakterów, którym rząd USA zleca wykonanie tajnej misji, która jest zbyt niebezpieczna nawet dla superbohaterów. Złoczyńcy, którzy dotychczas działali samodzielnie, muszą połączyć siły, aby sprostać wyzwaniu.

Z łezką w oku przypominamy, jak w roli Jokera prezentowali się Jack Nicholson w “Batmanie” Tima Burtona oraz Heath Ledger w “Mrocznym rycerzu” Christophera Nolana.

425644 image

634 komentarze

Dodaj komentarz

-->