Zaskakujące doniesienia o kolejnej część “Pitbulla”. Wróci Dorociński, za kamerą Pasikowski

źródło: Pitbull

Informacją na temat powstającej produkcji podzielił się na Facebooku sam Dorociński, który zagrał zarówno w pierwszej odsłonie cyklu Patryka Vegi z 2005 roku, jak i bazującym na niej serialu. Wiadomo już, że nowy film ma nosić tytuł “Pitbull: Ostatni pies”, a autorem scenariusza i reżyserem produkcji jest Władysław Pasikowski (“Psy”, “Pokłosie”, “Jack Strong”).

Z posta Marcina Dorocińskiego możemy nie tylko dowiedzieć się, że propozycję przyjął i ponownie wcieli się w postać podkomisarza Despero, ale także kto będzie towarzyszył mu na ekranie. Nazwiska aktorów są bardzo ciekawe: Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Jadwiga Cieślak, Marian Dziędziel, Iza Kuna, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Dorota „Doda” Rabczewska i Katarzyna Nosowska.

Patryk Vega, który odpowiedzialny jest nie tylko za pierwszego “Pitbulla”, ale też za dwie kinowe kontynuacje – “Pitbull. Nowe porządki” i “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, nie będzie pracował przy najnowszej odsłonie cyklu. 

2 komentarze

Dodaj komentarz

-->