Zagrywki i Hangar 646 wracają do gry!

zagrywki hangar 646
Fot. Pion Studio

Po przymusowej przerwie do życia wracają nie tylko bary, knajpy czy kina, ale też inne miejsca, które kochamy. Wśród nich są Zagrywki i Hangar 646!

Kiedy ruszą Zagrywki i Hangar 646?

Oba Hangary 646, zarówno ten na Mokotowie, jak i na Targówku wystartują już w najbliższą sobotę 6 czerwca. Żeby pójść do Zagrywek, musicie poczekać jeszcze do wtorku 9 czerwca! Przypomnijmy, że ten właśnie lokal jest nową inicjatywą ekspertów od nowoczesnej zabawy, którzy są pomysłodawcami Zagrywek. Sprawdźcie co pisaliśmy o Zagrywkach.

Przez ostatnie lata podróżowaliśmy w poszukiwaniu popularnych barowych atrakcji, które chcielibyśmy przywieźć do Polski. Tak powstał pomysł na Zagrywki, czyli nasze nowe miejsce – mówi Igor Konefał, współtwórca Hangarów 646 i Zagrywek.

Z Japonii przywieźliśmy pomysł na zautomatyzowane pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów, ze Stanów pomysł na stoły do beer ponga i skeeballe, z Anglii na shufflebardy, a podczas wszystkich podróży zbieraliśmy pomysły na crazy golfa, czyli szaloną odmianę minigolfa, która będzie największą atrakcją lokalu! – dodaje

A my mamy dla Was, kody zniżkowe, które możecie wykorzystać w Zagrywkach i Hangar 646. Co zrobić, by je zdobyć? Śledźcie naszego Facebooka!

-->